Spolupráca s realitnou spoločnosťou Xemar sa oplatí

by spravca

Plánujete kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti? Nepúšťajte sa do zložitých procesov bez realitného odborníka po boku. Našťastie, dnes už mnohí pochopili, že na trhu sú viacerí certifikovaní profesionáli, na ktorých sa dá spoľahnúť. Vďaka ním sa vyhnete nekalým praktikám podvodníkov a všetko prebehne nielen právnicky v poriadku, ale i bez zbytočného naťahovania. Ak Vás teda zaujímajú napríklad byty na predaj Banská Bystrica, môžete využiť aj služby spoločnosti XEMAR, ktorá sa radí medzi zodpovedných a skúsených poradcov v oblasti realít. Klientom ponúka komplexné služby od vypracovania kúpno-predajných zmlúv cez pomoc pri ohodnotení nehnuteľnosti až po samotný predaj (kúpu alebo prenájom). K základnej ponuke patrí tiež finančné poradenstvo a analýza skutočných potrieb klienta. Vďaka presne cielenej taktike bude projekt zrealizovaný k Vašej maximálnej spokojnosti.

Pri kúpe nehnuteľnosti netreba nič prehliadnuť

S kúpou nehnuteľnosti sa aspoň raz v živote stretne každý z nás. V prípade, ak ste už niečo podobné zažili, iste nám dáte za pravdu, že ide o vysoko stresujúcu udalosť, ktorá so sebou prináša nielen množstvo vybavovania, no človek si musí dávať pozor aj na to, aby nič neprehliadol. V súčasnosti však už toto všetko nemusí byť na Vás, pretože náročné operácie, ale aj bežné úkony, do ktorých sa Vám veľmi nechce, vybaví za Vás realitná kancelária. Kvalifikovaný profesionál sa postará o správnu štylizáciu potrebných dokumentov a dohliadne na správnosť celého priebehu. Stačí, aby ste prišli v stanovený čas na prehliadku objektu, kde Vás realitný maklér oboznámi so svojimi postrehmi a na základe toho vyslovíte svoje rozhodnutie. Nemusíte sa obávať ani nadnesenia ceny, pretože maklér sa postará aj o to, aby si od Vás nikto nezapýtal viac ako je nutné. V závere Vás čaká samotné prebratie nehnuteľnosti, kde je tiež dobré nechať si poradiť. Pod drobnohľadom realitného agenta prebehne všetko bez najmenších problémov. Ak sa necítite na kúpu, no máte záujem povedzme o prenájom bytov Banská Bystrica, vyberajte si svoje miesto pre život rovnako za asistencie makléra. Pokiaľ klient prejaví záujem, je možné uverejniť jeho požiadavky i v realitnom systéme spoločnosti XEMAR. Tu sa budú neustále sledovať nové ponuky a pokiaľ sa niektorá hodí k zadaným kritériám, klient dostane informačný mail. Potom je už iba na ňom, či sa rozhodne reagovať. Po prejavení skutočného záujmu začne okamžité jednanie. Pripraví sa rezervačná zmluva a objekt bude na klienta čakať, kým sa nepodpíšu formálne dokumenty. Uhradením rezervačného poplatku potvrdíte svoju serióznosť. Ihneď ako prebehnú všetky neopomenuteľné náležitosti, môžete si svoju nehnuteľnosť prevziať.

Keď predávať, tak s realitkou

Po stovkách a stovkách podvodov si ľudia konečne uvedomili, že nevedomosť je tým najsladším lákadlom pre nečestných ľudí. Každoročne pribúda hneď niekoľko nešťastníkov, ktorí sa nechali oklamať aj pri predaji  nehnuteľnosti. Vy sa však môžete tomu hladko vyhnúť, ak budete realizovať predaj bytov predaj rodinných domov iba v spolupráci s realitným maklérom. Takto nadobudnete nielen suverénny pocit istoty, ale celý postup sa urýchli a zharmonizuje. Maklér ponúkne Vašu nehnuteľnosť na trhu s realitami za stropovú cenu. Aby sa jej atraktivita zvýšila, realitný agent prevedie niekoľko šikovných krokov. Spoločnosť XEMAR Vám vie vypracovať i profesionálnu prezentáciu a kvalitnú ponuku, ktorá sa môže následne uverejniť na viacerých popredných realitných serveroch. Nemusíte sa stresovať, naháňať a prepadať panike, stačí, keď si počkáte na výsledok.

Stojíte na prahu veľkého kroku, chcete kupovať, predávať, prípadne prenajímať? Nech sa páči, uzatvorte sprostredkovateľskú zmluvu s dôveryhodným partnerom, a kým sa budú riešiť realitné záležitosti, môžete si užívať iné radosti života. Nebojte sa požiadať o pomoc a zbavte sa starosti.

Foto: xemar.sk

You may also like