Antikor- výnimočný materiál pre výrobu bazénov a víriviek

by spravca

Slovné spojenie antikorový bazén nie je v našej spoločnosti príliš známe. Tento materiál však prináša mnoho výhod a je jedným z najvhodnejších materiálov pre výrobu bazénov alebo víriviek. Antikor je vďaka svojej odolnosti, kvalite, nižšej hmotnosti a vynikajúcej pevnosti využívaný v tých najluxusnejších hoteloch a wellness rezortoch po celom svete. Veľkou prednosťou antikoru je jeho veľmi dlhá životnosť – povrch je stály, nepraská, veľmi ľahko sa udržuje a čistí.

Aj realizácia je omnoho jednoduchšia a rýchlejšia. Antikorový plavecký alebo vírivý bazén sa vo výrobnej hale vytvaruje a zvarí do finálnej podoby a potom sa uloží na pripravené miesto. V prípade ťažko prístupných priestorov sa však môže dopraviť na miesto realizácie po častiach a až potom zvariť do požadovaného tvaru. Vďaka tomu je možné vírivku  alebo bazén umiestniť aj do pivnice či na strechu.

Novou firmou v odbore je firma Imaginox, ktorá práve vstupuje na trh s ponukou precíznych antikorových bazénov vyrábaných v Českej republike. Vďaka jedinečnej technológii rezania vodným lúčom je možné bazén vyrobiť v akomkoľvek tvare a veľkosti podľa individuálnych predstáv a želaní zákazníka. Ako jediná spoločnosť v Českej republike dokáže vyrobiť bazén až do veľkosti 8 metrov bez jediného zvaru a to vďaka jedinečnému ohýbaciemu lisu. Unikátnou je aj výroba nerezových víriviek, ktoré sú vybavené najmodernejšími tryskami a ergonomickými ležadlami poskytujúcimi komfort a relax.

Bazény a vírivky z antikorovej ocele garantujú najvyššiu kvalitu a nadčasový dizajn, do ktorého sa oplatí investovať.

bazen 2

Prečo si vybrať antikorový bazén alebo vírivku

  • Dlhá životnosť
  • Celistvosť povrchu bez špár
  • Nižšia hmotnosť
  • Vynikajúca štrukturálna pevnosť
  • Jednoduchá prevádzka a údržba
  • Ľahká a rýchla realizácia
  • Tvar podľa individuálnych predstáv klienta

You may also like