Nožnicový stan a jeho všestranné využitie

Nožnicový stan a jeho všestranné využitie

by spravca

Chystáte sa na záhrade postaviť nový altánok či pavilón? Alebo ste podnikateľský typ a plánujete predávať predmety či prezentovať vašu firmu v atraktívnom stánku? V oboch prípadoch vám perfektne poslúži nožnicový stan! Aké sú jeho benefity?

Postaviť si záhradný či predajný stánok nemusí byť náročné. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť pre masívnejšiu drevenú variantu, avšak tá prináša viacero nevýhod. Tou hlavnou je veľká hmotnosť a komplikovanejšia preprava. Nehovoriac o tom, že drevené stánky sú pomerne drahé a horšie sa skladujú. Vo všeobecnosti sú náklady na ich prevádzku vyššie. Nepotešia ani svojou flexibilitou.

Skvelou alternatívou k dreveným stánkom sú práve nožnicové stany. Tie pozostávajú z odolnej kovovej konštrukcie a plachty, ktorá slúži ako strecha. Avšak, nožnicový stan môže mať aj steny. Vďaka nim je ich využiteľnosť ešte širšia.

Široký výber veľkostí

Chcete nožnicový stan využívať ako záhradný altánok? Žiaden problém! Vyberať si totižto môžete z mnohých veľkostných variantov, vďaka čomu si viete svoj altánok jednoducho po veľkostnej stránke zladiť s priestorovými možnosťami vašej záhrady. Poteší aj dostupnosť v mnohých zaujímavých farbách. Váš altánok tak nebude len obyčajným praktickým doplnkom, ale zároveň dodá vašej záhrade unikátny charakter.

Nožnicový stan ako predajný stánok

Pri predaji produktov je dôležité zaujať potenciálnych zákazníkov. Pokiaľ predávate zo stánku, ten by mal byť vizuálne príťažlivý. Je dôležité zvoliť moderný dizajn a atraktívne farby. Presne tieto kritériá spĺňajú nožnicové stany. Ich výhodou je aj rýchle skladanie a rozkladanie konštrukcie. Svoj predajný stánok tak môžete ľahko a lacno prenášať z miesta na miesto, vďaka čomu ušetríte nemalé náklady.

Pokiaľ nožnicové stany zaujali aj vás a začali ste nad nimi rozmýšľať, odporúčame vám navštíviť web Expodom.sk. Tu nájdete viac informácií a svoj nový nožnicový stan si viete rovno objednať.

You may also like