Bezbariérové sprchové kúty – elegantné a praktické

by spravca

Potrebujete bezbariérový sprchový kút? V prípade potreby bezbariérového sprchovacieho kúta odporúčame, aby ste svoju pozornosť zamerali na sprchové kúty postavené priamo na podlahe, v ktorých je časť kúpeľne oddelená sprchovou zástenou s vhodnými sprchovými dverami a odtok v podlahe je vyriešený odtokovým žľabom či vpusťou v podlahe. Pre bezbariérové sprchovanie je možné využiť aj niektorú z extra veľkých a extra plochých sprchových vaničiek.

 

Pre sprchovanie bez bariér sú pre vás ideálnym riešením  sprchové kúty RAVAK Walk-In. Môžete si vybrať z ponuky troch pripravených modelov, ktoré sú nakonfigurované podľa najčastejších požiadaviek. Pre bezbariérový sprchový kút sa ako najvhodnejšie ponúkajú modely Walk-In Free s rozmermi 1600-2000 mm a vstupom širokým 900 mm, alebo Walk-In Wall v rozmeroch 1200 x 2000 mm so vstupom širokým až 1000 mm. Podľa počtu sklenených stien a smeru vstupu si môžete si vybrať taký sprchový kút Walk-In, ktorý sa bude najlepšie hodiť do vašej kúpeľne.

 

smartline-smskk4-hrJe tu i možnosť riešenia bezbariérového sprchového kúta presne na mieru pre váš priestor kúpeľne. Odborníci v RAVAKu vám z niekoľkých možných kombinácií bezpečnostných skiel zostavia na milimeter presné riešenie bezbariérového sprchového kúta, presne podľa vašich potrieb, vrátane riešenia šikmín, výrezov a ďalších špeciálnych a nadštandardných požiadaviek.

 

Sprchové kúty typu Walk-In umožňujú vytvoriť v kúpeľni pohodlný veľký priestor, ktorý vytvára možnosti pre  umiestnenie relaxačných pomôcok – hydromasážneho panelu, sklopného sedadla či hlavovej sprchy typu “rain” alebo „vodopád“.

 

RAVAK ponúka pre bezbariérový sprchový kút aj iné riešenia. Okrem systémov Walk-In, postavených priamo na podlahe, si môžete z ponuky RAVAK vybrať aj niektorú z extra veľkých sprchových vaničiek z radu Pro Flat, ktoré pri zapustení do podlahy tiež umožnia vytvoriť bezbariérový sprchový kút. Sú nízke, moderné a vyrobené z extrémne pevného a trvanlivého liateho mramoru a vybrať si môžete z rôznych tvarov sprchových vaničiek Pro-Flat – štvrťkruhové modely Galaxy a Elipso, štvorcový model Perseus a najväčší obdĺžnikový model Gigant Pro Flat s rozmermi až 1200 x 900 mm.

Viac o možnostiach vybudovania bezbariérových sprchových kútov sa dozviete na www.ravak.sk.

 

 

 

You may also like