Cisco kurz - cesta k úspešnej kariére v IT

Cisco kurz – cesta k úspešnej kariére v IT

by spravca

Po certifikovaných Cisco odborníkoch je a vždy bude horúci dopyt. Staňte sa aj vy jedným z nich. Síce sú na pracovnom trhu potrební odborníci na rôzne IT odvetvia, ale experti na Cisco patria medzi tých najžiadanejších.

Prečo sú Cisco školenia dobrý nápad? 

Spoločnosť Cisco patrí medzi top hráčov na poli blade serverov. Ich využitie je naozaj široké – od počítačových sietí po bezpečnosť. Na to, aby ste sa do toho dostali, vám stačia základy práce s počítačom a jeden z našich 5-dňových kurzov.

Zúčastnite sa Cisco školenia a ovládnite svet pomocou školení, ktoré vám predstavia základy a vybudujú cestu k hĺbkovým znalostiam vďaka expertom z ALEF Training.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

Ako prebieha Cisco kurz? 

ALEF Training Center ponúka Cisco školenia rôznych úrovní, ktoré vám umožňujú získať teoretické vedomosti pretavené do praxe.

Na výber máte z off-site a on-site školení a k tomu navyše dostanete kvalitné učebné materiály. Vďaka skvelým expertom, ktorí vás budú sprevádzať vami zvoleným Cisco školením, problematiku dokonale pochopíte a zvládnete.

Certifikácie Cisco -  ALEF Training

Certifikácie Cisco –  ALEF Training

Pozrite si našu ponuku Cisco školení a prihláste sa aj s kolegami 

Na Cisco kurz sa nemusíte hlásiť len sami. Dajte o ňom vedieť svojim kolegom či priamo vášmu nadriadenému a príďte ako skupinka. Dokonca ponúkame možnosť CISCO kurzu na mieru priamo vo firme.

 

You may also like