Pevné drevené regály z masívu uspokoja aj tých najnáročnejších

Pevné drevené regály z masívu uspokoja aj tých najnáročnejších

by spravca

Lacné drevené regály, ktoré sa časom prehýbajú pod ťarchou kníh alebo naukladaných suvenírov, si určite nezískali veľa priaznivcov. Vybrať si kvalitné, pevné a pritom dobre vyzerajúce police a regály, však nemusí byť až taký problém. Ak aj vy patríte k tým, ktorí siahajú vždy len po tom najlepšom, čítajte ďalej. Predstavujeme vám drevené regály z masívu, to najlepšie, s čím sa pri hľadaní vhodných regálov môžete stretnúť.

Regály z masívu predstavujú špičku na trhu

Masívne policové regály sú vynikajúcim pomocníkom na odkladanie najrôznejších vecí. Vďaka nim môžete jednotlivé predmety nielen bezpečne uložiť, ale zároveň ich aj vystaviť na viditeľné miesto. Skvele poslúžia aj na optické predelenie miestnosti, či na efektné a praktické doplnenie masívneho nábytku. Regály z masívu sú naozaj štýlové a nadčasové, vďaka nim získa miestnosť nový ráz a charakter.

Výber je skutočne bohatý, takže nájsť si to, čo potrebuje, môže naozaj každý. K dispozícii sú rozličné výškové a veľkostné prevedenia, no zvoliť si môžete aj z viacerých ponúkaných farieb. Vďaka tomu môžete drevený regál dokonale zladiť s okolitým nábytkom alebo doplnkami v miestnosti. Spolu tak môžu vytvoriť bezchybný harmonický celok. Ich trvácnosť a dlhá životnosť je pritom samozrejmosťou, vďaka ktorej tento nábytok nebudete musieť po celé roky vymeniť za nový.

Drevený regál z masívu má tieto výhody:

  • vyrába sa z prírodného dreva
  • je stabilný a pevný
  • jedna polica znesie záťaž až niekoľko desiatok kilogramov
  • môže mať moderný alebo klasický dizajn
  • vydrží zachovalý po mnohé roky

Ako si správne vybrať policový regál z masívu

Ak si chcete vybrať vhodný masívny regál, mali by ste sa zamerať nielen na veľkosť (šírku) políc, ale hlavne na ich nosnosť. Tá predstavuje maximálne zaťaženie police, resp. uvádza, koľko kilogramov rozloženej váhy drevený regál zvládne. Rovnako by ste sa mali zamerať aj na rozlohu úložnej plochy. Tá bude, samozrejme, závisieť od celkového počtu políc v regáli.

Aby ste teda boli s vašim výberom skutočne spokojní, skôr, než sa pre nejaký masívny regál rozhodnete, vopred si dobre premyslite, na čo vám má daný regálový systém slúžiť. To znamená, čo všetko chcete do regálov poukladať, koľko toho bude a aké to bude spolu ťažké. Podľa toho si vyberte veľkosť regálu i počet políc. Len takto si budete môcť byť úplne istí, že drevené regály z masívu budú spĺňať požadovanú kapacitu úložnej plochy a nič nebudete musieť odkladať do skríň.

You may also like