3 trendy, ktoré v roku 2020 nesmú chýbať vo vašej obývačke

3 trendy, ktoré v roku 2020 nesmú chýbať vo vašej obývačke

by spravca

Meníte bývanie, prípadne rekonštruujete to staré? Ak chcete, aby vaša obývačka žiarila modernosťou a štýlovosťou, máme pre vás 3 tipy na aktuálne trendy, ktorých sa pri zariaďovaní oplatí držať!

Obývačka je veľmi dôležitou miestnosťou domácnosti. Trávite tu veľa času s rodinou, hraním hier, sledovaním televízie, alebo iba obyčajným relaxom na pohodlnej sedačke. Dôležitosť obývačky však spočíva najmä v tom, že je to miestnosť, v ktorej vítate a usádzate všetky návštevy. Mali by ste tak dbať na to, aby bola obývačka čo najreprezentatívnejšia, všetky návštevy si totiž budú vytvárať mienku o vašom štýle práve na základe zariadenia obývačky. Nebojte sa, na to, aby vaša obývačka žiarila modernosťou, nemusíte ju kompletne meniť. Stačí sa držať týchto troch trendov.

1. Základom je kvalitná sedačka

Z kvalitnej a modernej sedačky bude profitovať nielen estetická stránka vašej obývačky, ale aj vaše telo. Nie je žiadnym prekvapením, že kvalitné sedačky sú neporovnateľne pohodlnejšie a príjemnejšie ako ich lacné napodobeniny. Aktuálnym trendom sú majestátne rohové sedačky, ktoré dodajú štýl a moderný nádych akejkoľvek obývačke. Kvalitné rohové sedačky zaujmú aj dizajnom plným rôznych drobných detailov, ktoré ako celok pôsobia bravúrne. Výber sedačky vám uľahčí porovnávač nábytku na webe Mojinterier.sk.

2. Nezabúdajte na rastliny!

Rastliny sú skvelým doplnkom k moderne zariadenej obývačke. Dodajú jej útulný charakter, no zároveň neuberú nič z jej moderného nádychu. Trendom roka 2020 sú vyššie rastliny, najmä rôzne odrody paliem, drobných drevín, ale aj bambusov.

3. Akú farbu stien zvoliť?

Na finálny dojem z vašej obývačky vplýva do veľkej miery aj farba stien. Trendom bude stále biela a sivá, ak chcete niečo extravagantnejšie, moderným riešením sú rôzne odtiene zelenej, tehlovej červenej a kráľovskej fialovej. Ak nechcete maľovať, zaujímavým riešením môžu byť tapety, pri ktorých si jednoducho zvolíte farbu, ktorú môžete naviac doplniť tapetami s rôznymi vzormi.

You may also like