Odmeňte svojich zamestnancov a partnerov

by spravca

Aj firmy musia niekedy svojim zamestnancom a partnerom ukázať, že im na nich záleží. Ak teda hľadáte spôsob, ako motivovať svojich zamestnancov alebo partnerov a vyjadriť im ich hodnotu, vyberte pre nich vhodný darčekový predmet.

Ako funguje veľkoobchod Mall.sk?

Veľkoobchod Mall.sk vám umožní urobiť objednávku väčších rozmerov. V e-shope môže nakúpiť to, čo potrebujete jednorázovo aj pravidelne. Ak rozmýšľate nad vhodným odmeňovacím programom pre zamestnancov a partnerov, hľadáte ideálny darček či plánujete expanziu vášho podnikania, Mall.sk vás určite nesklame.

Veľkoobchod je vhodný pre súkromné firmy, štátne subjekty aj nadnárodné spoločnosti.

Akými darčekmi svojich zamestnancov potešíte?

Darčekové balíčky

Do balíčku môžete zamestnancom pribaliť čokoládu, fľašu dobrého šampanského, kvalitného sektu či kozmetiku. Samozrejme, záleží aj na type firmy. Mužom pracujúcim vo výrobnej spoločnosti môžete podarovať napríklad náradie, zatiaľ čo ženy, ktoré sa zdržiavajú prevažne v kancelárii náradie pravdepodobne nepoteší.

Peniaze do obálky

Hoci sa niekomu môžu peniaze javiť ako nudný darček a manželke či manželovi ich na narodeniny či Vianoce nedáte, firmy toto pravidlo obchádza. Zamestnanci sa peniazom akiste potešia, každý ich tak totiž minie presne tak, ako chce. Výhodou je tiež, že zamestnancom nebudete kupovať zbytočnosti, ktoré vlastne vôbec nepotrebujú.

Dni dovolenky naviac

Ak si to môžete dovoliť, dajte svojim zamestnancom dni voľna naviac. Určite sa potešia tomu, ak im predĺžite napríklad vianočné alebo veľkonočné sviatky. Zamestnanci si vďaka vášmu darčeku nemusia vziať neplatené voľno ani dovolenku. Tú si naopak ušetria a využijú inokedy.

Darčekové poukazy

Zamestnancom môžete darovať aj zážitok a to prostredníctvom darčekového poukazu alebo vouchera. Ženy akiste ocenia voucher na nákup kozmetiky, mužom môžete darovať poukaz do posilňovne. Medzi ďalšie možnosti patria tiež kultúrne podujatia ako napríklad divadlo, návšteva kina alebo koncertu.

Čo na to hovoríte? Akým darčekom obdarujete svojich zamestnancov tento rok vy?

You may also like