Coller Klima – partner, ktorý spríjemni atmosféru

by spravca
0 comment

V horúcich dňoch si asi každý z nás praje nejaké to osvieženie. Možno už teraz premýšľate, že toto leto si zaiste kúpite klimatizačné zariadenie. Avšak len veľmi málo ľudí vie, že klimatizácia sa využíva aj na vykurovanie. Výhodou takéhoto moderného zariadenia je teda i to, že okrem iného dokáže vyhriať izby na požadovanú teplotu. Významnú  rolu tu zohráva tepelné čerpadlo. Na trhu je určite viacero značiek, ktoré vedia ponúknuť niečo podobné, no netreba sa nechať obalamutiť lacnými napodobeninami. Nízka cena sa totiž odrazí na nižšej kvalite a Vašej spokojnosti. My si dnes dovoľujeme svojím čitateľom odporučiť firmu Coller klima, ktorá je predajcom autorizovanej spoločnosti Daikin. Môžeme povedať, že práve táto značka patrí k svetovým špičkám vo výrobe klimatizácie, a to tak v Európe, ako aj vo vzdialenom Japonsku. Jej klimatizačné jednotky sa vyrábajú vo viac ako 140 krajinách sveta a ich história sa datuje až do roku 1924. Samotná firma si všetky súčiastky vyrába sama alebo svojpomocne. Či už ide o výmenníky tepla, elektroniku alebo kompresory. Spoločnosť Daikin vytvorila pre svojich zákazníkov až tri bezkonkurenčné systémy. Ide o  systém Daikin Altherma, Daikin Ururu Sarara a Daikin Emura. Garantujeme, že dokážu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta.

Dominantná Altherma

Systém Altherma sa považuje za svetovú jednotku vo vykurovaní. Ide o produkt, ktorí ocenia hlavne majitelia novostavieb alebo tí, ktorí majú vo vlastníctve nízkoenergetické domy. Základom tohto systému je úspora energie, kedy dokážete ušetriť až 5-krát viac nákladov ako pri iných riešeniach. Alherma nasaje vonkajší vzduch, ktorý ďalej posúva a v systéme ho mení na teplú vodu.

Elegantná a multifunkčná Emura

Klimatizačná jednotka Emura patrí nielen k pekným dekoráciám domova a biznis interiérov, ale jej výhodou je predovšetkým funkčnosť. Toto zariadenie dokáže vetrať, chladiť a aj odvlhčovať, pričom usporí maximum energie.

Dôstojná Ururu Sarara

V neposlednom rade je tu Ururu Sarara, systém, ktorý má v sebe zabudovanú kombináciu zvlhčovania a odvlhčovania alebo vetrania a čistenia.

Garancia domáceho komfortu

Spoločnosť Daikin vytvorila tzv. program Home C°mfort Expert, prostredníctvom ktorého si vyberá svojich partnerov. Jedným z nich je i spoločnosť Coller klima, ktorej kvalifikovaní zamestnanci pomôžu každému záujemcovi s konečným výberom vhodného zariadenia. Samotný program Home C°mfort Expert zaručuje, že zakúpená jednotka, či sa už jedná o klimatizačnú jednotku na chladenie alebo tú na vykurovanie, ktorej súčasťou je aj tepelné čerpadlo, bude v najvyššej kvalite. Je samozrejmosťou, že ku každému zariadeniu dostanete ovládač, ktorý ešte viac uľahčí celkovú manipuláciu. Zabudnite na dusnú atmosféru a začnite si užívať väčšiu rodinnú pohodu.  

Foto: © [Sinisa Botas] / Dollar Photo Club

You may also like