Vyberte sa na lyžovačku bez obmedzení

by spravca

Prekáža Vám pri výbere dovolenky fixný termín? Pokojne si zvoľte dátum a miesto, ktoré sú Vášmu srdcu blízke a cestujte bez akýchkoľvek obmedzení. Neviete, kam by ste sa mali obrátiť, aby bol výber cieľového miesta krásne slobodný a prirodzený? S cestovnou kanceláriou m.s.t.t. môžete spoznávať exotické krajiny, učiť sa nové jazyk, vybrať sa na nezabudnuteľné wellnes a víkendové pobyty, ale aj lyžovať na tej najvyššej úrovni. Ponuku je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám a viac sa nemusíte nikomu či ničomu prispôsobovať. Neprehliadnuteľným plusom sú tiež letenky za výhodné ceny, lacný prenájom automobilov a Booking hotelov po celom svete. Plánujete zorganizovať kongres, školenie alebo firemnú akciu? Aj s týmto Vám vedia poradiť v spomínanej cestovke. Skúsme sa však teraz o niečo detailnejšie zaoberať aktuálnou zimnou ponukou. Horúcimi adeptmi sú lyžovačka v Rakúsku a v Taliansku. Vyberiete sa tam aj Vy?

Smer Taliansko

Taliansko má čo ponúknuť svojím návštevníkom v každom ročnom období. Tiež v zime patrí medzi obľúbené a často vyhľadávané destinácie. Alpské pásmo sa tu zvykne nazývať aj Dolomitmi a jeho rozprávkové čaro si musíte ihneď zamilovať. Pokiaľ patríte medzi aktívnych lyžiarov, nájdete tu svoj malý raj. Naši krajania si najviac obľúbili terény v areáli Dolomiti Superski a v Skirama Dolomiti. Rodinky s deťmi sa zase najradšej vracajú k Marilleve, ktorá je prepojená s Madonna di Campiglio. Spomenúť zaiste musíme aj lyžiarsky kolotoč Sella Ronda. Lyžovačka v Taliansku je bez návštevy tohto miesta jednoducho neprípustná. Pokiaľ sa rozhodnete cestovať s m.s.t.t., získavate istotu, že sa ubytujete v pätovom mieste, a teda to budete mať blízko ku všetkým skvelým atrakciám, ktoré zima v Taliansku ponúka. Stoja pred Vami doslova hory možností, tak si ich s radosťou vychutnajte.

Lyžovačka v Rakúsku nikdy nesklame

V prípade, že ste si túto sezónu ešte nestihli poriadne užiť rodinnú lyžovačku, je načase napraviť to. Oprášte lyže a rezervujte si skvelý pobyt. A prečo nie hneď v rakúskych Alpách? Vypustite z hlavy všetky starosti a užite si ten úžasný pocit, ktorý ponúka len pohodový zjazd zo svahu. Veselé tváre, hvižďanie okolo uší, no i výborná športová aktivita. V zime sú totiž naše možnosti na pohybové aktivity máličko obmedzené, preto iste dobre padne vyvetrať sa a zhodiť pár kíl, ktoré ste stihli počas sviatkov nazbierať. Ak nechcete zostávať doma na Slovensku, skvelou alternatívou je tiež Kaprun. Ubytovanie v regióne Zell am See nemá takpovediac žiadnu chybičku. Zažijete tu nielen perfektnú lyžovačku, ale skvelý pocit, ktorý si z tohto pobytu odnesiete, bude vo Vás pretrvávať ešte poriadne dlho. Kulinárske špeciality a pestrý nočný život Vás takisto musia chytiť za srdce. Nehovoriac už o bezkonkurenčných klimatických podmienkach a úžasných panoramatických obrazoch. Slováci Kaprun proste milujú. Najnavštevovanejšie stredisko je Zillertal, no môžete si tiež zvoliť inú možnosť, ak netúžite až po tak veľkom ruchu. Obzvlášť príťažlivé sú aj ľadovce Hintertuxer Gletscher alebo Kitzsteihnorn. Prirodzene, že nechýbajú ani bežecké trate, terény pre freeride a snowboard areály.

Toto by ste si jednoducho nemali nechať ujsť. Zaujali sme Vás a rozhodli ste sa vycestovať? Potom si za svojho partnera pri cestovaní môžete zvoliť aj cestovnú kanceláriu m.s.t.t. a presvedčíte sa, že sa Vám to naozaj oplatí. Prajeme veľa krásnych zážitkov a šťastnú cestu!

Zdroj: lyzovanie-alpy.sk, mstt.sk

Foto: © [benoldphoto50] / Dollar Photo Club

You may also like