Nové technológie, lacnejší dom

by spravca

Túžite s partnerom po vlastnom domčeku, no v realizácií tohto sna vám bráni nedostatok finančných prostriedkov? V súčasnosti nie je otázka peňazí až taký problém a nemusíte čakať ani niekoľko rokov, kým bude vysnívaný dom hotový. Stačí, ak viete, kam sa obrátiť. Na Slovensku existuje niekoľko stavebných firiem, ktoré ponúkajú domy na kľúč, ale len máloktorá z nich prihliada na špecifickú situáciu mladých rodín. Firma 3M dom s.r.o. však pristupuje ku svojim klientom nadmieru korektne a má za sebou už viac ako 570 zrealizovaných projektov v Rakúsku, Maďarsku a na Slovensku.

Nesnívajte, bývajte

Firma 3M dom garantuje atraktívne bývanie za skvelú cenu, ktoré dokáže ponúknuť i vďaka tomu, že si sama vyrába konštrukcie potrebné pri práci. Výstavbu nemusíte splatiť okamžite a úrokové sadzby môžete splácať podľa vlastnej potreby 5 až 30 rokov. Lákavá však nie je len cena, ale aj rýchlosť výstavby, ktorú vie spoločnosť dokončiť do 110 pracovných dní.

Dokonca aj ušetríte

Nielen samotná výstavba je za atraktívnu cenu, ale nakoľko ide o nízkoenergetické domy z ľahkej ocele, firma 3M dom Vám zabezpečí aj ďalšie šetrenie peniažkov. Kvalitná tepelno-izolačná výplň domov zabezpečí nízke náklady na prevádzku od 35 do 50 kWh/m2. Na kúrení teda ušetríte až 30-50 % ročne. Domy sú priestrannejšie, úspora miesta je približne 7 m2 na 100 m2 stavby, čiže získate viac miesta na menšej ploche. Korektné je stanovenie fixnej ceny v zmluve, a teda platíte len to, čo podpíšete. Na konštrukciu získate 30-ročnú garanciu. Domy sú zvukotesné a vhodné pre alergikov.

Bezpečnosť je rovnako dôležitá

Domy od firmy 3M dom sú bezpečné a certifikované EMI. Uspeli v testoch na požiar, hluk, zemetrasenie a vietor. Sú tiež výrazne odolné voči požiaru (doba prehorenia je 90-120 minút). Rovnako sú odolné aj voči zemetraseniu a flexibilita je do 7. stupňa na škále Mercalli. Ani voda si tu nepríde na svoje. Odolnosť voči vode zabezpečuje 2x žiarové pozinkovanie a parozábranná fólia.

Ak Vás naša ponuka oslovila, prezrite si tento katalóg domov. Vyberať si môžete z viacerých útulných domčekov, atraktívnych rodinných domov, ale i moderných stavieb. V ponuke nájdete aj možnosť tvorby domu na mieru v spolupráci so skúsenými architektmi, ktorí Vám navrhnú dom podľa najkrajších snov.

Foto: domypremladych.sk

You may also like