Rýchla a bezstarostná preprava zásielok do a z Anglicka

by spravca

Veľké množstvo Slovákov sa rozhodlo odísť z rodnej krajiny za prácou či novým životom práve do Anglicka. Ak patríte medzi nich aj vy, či sú to práve vaši rodinní príslušníci, určite ste už niekoľkokrát riešili problém, ako do Anglicka či opačným smerom na Slovensko niečo poslať. To isté platí aj o sťahovaní, pretože množstvo batožiny, ktoré je možné prepraviť lietadlom, je značne obmedzené. Aj preto vznikla špeciálna služba, ktorá vás zbaví týchto starostí.

ID:87104921

ID:87104921

Už žiadne extrémne poplatky za poštové služby či naťahovanie sa s kuframi pri sťahovaní

Preprava zásielok do Anglicka či odtiaľ na Slovensko je určená na posielanie balíkov pre vašich známych či na prepravu akýchkoľvek vecí, napríklad pri sťahovaní. Ak by ste mali využiť klasické poštové služby či bežne dostupného kuriéra, za prepravu by ste zaplatili nekresťanské peniaze a na ich doručenie by ste museli čakať často veľmi dlhú dobu. Pri sťahovaní je zas naťahovanie sa s ťažkými kuframi asi tým posledným, čo chcete pri odchode z krajiny riešiť. Prepravu zásielok či sťahovanie do Anglicka alebo na Slovensko dnes dokážete vyriešiť len jediným telefonátom či objednaním cez internet.

Možnosti prepravy zásielok do Anglicka či z Anglicka na Slovensko

Sťahovacia spoločnosť Triv s.r.o. vám ponúka dve základné formy prepravy zásielok do Anglicka a z tejto krajiny. Finančne nákladnejším spôsobom je expresná preprava či sťahovanie, kedy vám bude zásielka prepravená prakticky okamžite po objednaní tejto služby. „Sťahováci“ ju vyzdvihnú priamo u vás doma a následne doručia na cieľové miesto v druhej krajine už do dvoch dní. Ak vás netlačí čas a zásielku nepotrebujete prepraviť okamžite, môžete ušetriť niekoľko eur. Stačí, ak počkáte na najbližší termín, kedy sťahovacia spoločnosť posiela svoje auto do Anglicka alebo zas späť na Slovensko. Pred jeho odchodom vám bude oznámený termín odovzdania vecí, ktoré budú následne prepravené do 3 až 4 dní. Lacnejšia alternatíva je určená skôr na prepravu menších zásielok do a z Anglicka. Ak je jej súčasťou aj rizikový tovar ako napríklad cigarety či alkohol, vopred si skontrolujte maximálne možné množstvá, ktoré je možné cez hranice prepraviť.

Sťahovanie a prepravu zásielok do Anglicka a z Anglicka na Slovensko si môžete objednať na stránke stahovanie.sk.

 

You may also like