Obľúbené letné dni klopú na dvere

by spravca

Kto by sa netešil na leto? Deti už kvôli skoro nekonečným prázdninám a zvyšok ľudí kvôli teplu, vode, moru, slnku, letným terasám a množstve maličkostí. Prechádzať sa po meste v lete a nasávať atmosféru je jedno z najkrajších období roka. A ešte krajšie to je, ak môžete zbaliť cestovné kufre a odletieť niekam ďaleko k moru, kde vás nikto nepozná a môžete si do sýtosti užívať slnka, mora, miestnych barov aj diskoték. Dokonca aj vtedy, keď niečo také doma nerobíte. Dovolenky v zahraničí zvádzajú na to, prežiť niečo, čo doma nezažijete. A čím dlhší je pobyt, tým viac toho treba zabaliť.

cestovná taška

Vybrať sa bez oblečenia a obuvi je nepredstaviteľné a to všetko musí mať svoje miesto. Či už v menších cestovných taškách, alebo veľkých a pevných kufroch, kam si dá žena svoju dámsku obuv v podobe šľapiek, ale aj botasiek, ak by sa rozpršalo. A vždy niečo náhradné. Flegmatický prístup mužov je taký, že partnerke radšej pri balení nechajú miesto a oni sa pokojne vyberú s dvoma krátkymi nohavicami, dvoma tričkami a jednými topánkami. No ženy si toho vždy balia veľké množstvo. Mnohokrát zbytočne, ale to im nikdy nedostanete z hlavy. Preto je batožina páru vždy taká obsiahla. A mnohokrát v značnom nepomere.

Úspora miesta

V prípade cesty autom sa dá veľa vecí nahádzať dozadu alebo dokonca aj pod nohy. Len málokedy sa stane, že auto nie je až dohora naplnené vecami. No pri dovolenkách s leteckou dopravou už treba zvažovať, ako sa zbaliť. Batožiny je obmedzené množstvo a často krát sa s ňou nezachádza práve najlepšie. Myslite aj na to, koľko ľudí môže mať v sezóne charterových letov rovnaký dizajn batožinových tašiek. Nechcete predsa svoje veci spučené a stratené, no nie? S peknou aplikáciou a pevnejším prevedením si svoju batožinu vždy spoznáte, veľa sa do nej zmestí a bude sa dobre prenášať! Bez problémov zbalíte obuv aj oblečenie!

 

You may also like