Efektívne riešenie medzinárodnej logistiky objemných tovarov – nákladná železničná preprava od najväčšieho prepravcu v Európe

by spravca

Preprava tovarov či iných zásielok väčších rozmerov pomocou nákladných vozidiel môže byť problémom. Niektoré tovary sa do vozidiel jednoducho nezmestia alebo prepravenie väčších množstiev cestnou dopravou jednoducho nie je ekonomicky výhodné. Vtedy prichádza na rad jej alternatíva vo forme železničnej prepravy. Presvedčte sa aj vy o prínosoch tohto druhu prepravy tovarov pri jej realizácií najväčším železničným dopravcom v Európe.

 

114 000 nákladných vozňov, 3 400 lokomotív a až 4 200 pobočiek po celej Európe. Preprava tovaru vlakom realizovaná spoločnosťou DB Schenker je aj vďaka týmto číslam efektívnou voľbou na zabezpečenie medzinárodnej logistiky pre hutnícky, chemický či drevársky priemysel, poľnohospodársku výrobu, ale aj pre bežných výrobcov spotrebných produktov. Tie sa tak jednoducho, no najmä bezpečne a rýchlo, dostanú priamo do cieľového miesta bez toho, aby so samotnou dopravou mal jej objednávateľ akékoľvek starosti. Dlhoročné skúsenosti v odvetví železničnej prepravy, hustá sieť pobočiek a profesionálny tím ľudí robia z DB Schenker spoľahlivého partnera pre podnikanie.

Výhody železničnej prepravy realizovanej DB Schenker

Aj železničná preprava dokáže byť maximálne flexibilná. Nezáleží, či potrebujete prepraviť nadrozmerný alebo nebezpečný náklad, alebo len bežné priemyselné výrobky. Riešenie existuje naozaj vždy bez rozdielu. A to ako v prípade jednorazovej, tak aj pravidelnej prepravy tovarov.

 

Vďaka obrovskému vozovému parku je možné zabezpečiť dopravu akékoľvek tovaru v rámci celej Európy vrátane Škandinávie a Ruska, kde sa otvára príležitosť pokračovať s nákladom po koľajniciach až do Ázie.

 

Železničný prepravca DB Schenker je ideálnym riešením aj pri nutnosti kombinácie viacerých typov dopravy. Práve kombinovaná preprava tovarov je v súčasnosti preferovaným riešením zabezpečujúcim rýchlosť, ekologickosť a hlavne ekonomickú efektívnosť medzinárodnej logistiky. Vďaka službám európskeho lídra v tomto segmente získavajú jeho klienti kompletný balíček dopravy, s ktorou dokážu doručiť svoje produkty k odberateľom nachádzajúcim sa naozaj kdekoľvek v Európe a dokonca aj mimo nej.

 

 

 

 

You may also like