Luxusný wellness pobyt v rozprávkových Luhačoviciach

by spravca

V českých končinách sa rozprestiera malebné kúpeľné mesto Luhačovice, ktorého poloha je ideálna aj pre slovenských turistov. Aj napriek svojej menšej rozlohe vás ohromí špecifickou atmosférou, ktorá vás bude sprevádzať po celú dobu pobytu. Luhačovice snúbi historickú architektúru kúpeľných domov s človekom nedotknutou prírodou. Tamojším symbolom sú výdatne liečivé pramene, ktoré sa využívajú k rôznym kúpeľným procedúram.

Ulice Luhačovíc sú doslova posiate kúpeľnými domami, ktoré poskytujú úžasný wellness pobyt krátkodobý alebo dlhodobý. S príchodom jari odstránite neúprosnú únavu, v letnom období naberiete silu a energiu, na jeseň odstránite stres a napätie a v zime si doprajete hrejivé procedúry pre regeneráciu tela. Nielenže sú wellness pobyty obľúbené po celý rok, ale zároveň aj samotná kúpeľná metropola pôsobí úchvatne v akomkoľvek ročnom období.

Luxusný wellness v Augustiniánskom dome

Dovoľujeme si vám predstaviť wellness hotel vystupujúci pod honosným názvom Augustiniánsky dom, ktorý sľubuje pokoj malého mesta a nadštandardné služby. Samozrejmosťou sú moderne vybavené priestory, ktorým nechýbajú ani historické prvky. V interiéri aj exteriéri sa premietli novodobé technológie. Niet divu, že si Augustiniánsky dom zaslúžil hodnotenie štyroch hviezdičiek s dôvetkom Superior.

Dominujúcou súčasťou objektu je Wellness & Spa centrum, ktoré sľubuje luxusný wellness zážitok. Zveríte sa do rúk špecialistov, ktorí vám poskytnú relaxačnú kúpeľ v bazéne, fínsku či bylinkovú saunu alebo mentolovú parnú kúpeľ. Vychutnať si môžete prechádzku po kúpeľnom meste a ochutnať tunajšie pramene, ktorých účinky sú skutočne blahodárne. Odnesiete si so sebou z wellness pobytu nezabudnuteľné zážitky a nejaký ten suvenír.

Rezervujte si wellness pobyt v kúpeľnom hoteli Augustiniánsky dom. Rozhodne nebudete sklamaní, ba naopak sa budete radi vracať.

You may also like