Ako nájsť poistku, ktorá vás bude tešiť?

by spravca

Veľa poisťovní, nekonečné množstvo rôznych poistiek, každá z nich je najlacnejšia, má najviac výhod, je proste najlepšia. Aj vy ste už stratení? Pozrime sa na to, ako jednoducho porovnať poistky.

Havarijné poistenie, zákonná poistka na auto, zrušenie PZP a vybavovanie nového PZP… To všetko sú veci, ktoré nepotešia nikoho z nás. Najmä, ich vybavovanie a hľadanie najlepšieho poistenia často pokazí vašu radosť z nového auta. Len si to predstavte. Konečne ste našli svoje vysnené auto, doslova v dokonalej konfigurácií, splnili ste si váš sen. Na to, aby vám vozidlo prihlásili na dopravnom inšpektoráte, musíte mať okrem iného uzatvorené zákonné poistenie. Teda hneď po tom, ako si domov priveziete váš nový úlovok, na vás čaká vybavovanie poistenia. Keďže chcete, aby ste vy a vaše auto boli vždy zabezpečení, investujete aj do poriadneho havarijného poistenia. Teda na vás čakajú dve nie veľmi príjemné činnosti – prehľadávanie ponúk poisťovní, aby ste vybrali zákonné poistenie a následne, keď už toho budete mať dosť, ešte na vás čaká havarijné poistenie… Nemilá predstava, dá sa to však jednoduchšie ako si myslíte!

Internetové porovnanie, rýchle porovnanie

Vravíte si, veď to predsa robíte, otvárate internetové stránky jednotlivých poisťovní jednu po druhej a hľadáte to ideálne zákonné a havarijné poistenie. Internet však ponúka stránku, ktorá celý proces hľadanie poistenia automatizuje a robí ho rýchlym a jednoduchým – OnlinePorovnanie. OnlinePorovnanie je internetový portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting. Jeho cieľom je umožniť ľuďom získať prehľad o vybraných druhoch poistenia, o aktuálnych ponukách jednotlivých poisťovní a v neposlednom rade aj samotné uzatvorenie poistenia cez internet. Proces hľadania, či už hľadáte havarijné poistenie alebo zákonné poistenie, je skutočne ľahký – zadáte základné informácie o sebe a vašom vozidle a ponuky poistení sú na svete. Portál môžete využiť aj keď už poistenie uzatvorené máte, je možné, že nájdete nejaké výhodnejšie a čoskoro vás bude zaujímať zrušenie PZP. Tak už nestrácajte čas porovnávaním poistiek!

You may also like