Spoznajte alternatívy ku klasickým snubným prsteňom

by spravca

Nielen zariadenie obývačky, oblečenie či dizajn automobilov podlieha trendom, ale trendy ovplyvňujú aj svadobné obrúčky či zásnubné prstene. Možno by ste si mysleli, že pri vyberaní týchto dôležitých symbolov spojenia, sa už generácie nič nezmenilo, no nemáte úplne pravdu. Prišli nové trendy a nielenže prišli, ale ľuďom sa aj zapáčili. Chcete zistiť, čo je nové vo svete týchto čarovných krúžkov nosených na prstenníkoch, ktoré majú pre nás obrovskú váhu a dôležitosť?


2684 Eternity prstene

„Eternity“ znamená v preklade „večnosť“ a presne to isté znamenajú tieto prstene – večnú lásku medzi tými, ktorí ich nosia. Nie je presne určené, či sa používajú ako obrúčka, zásnubný prsteň alebo len darček, je to na vás, pre akú príležitosť sa rozhodnete. Pretože najdôležitejšie na tomto prsteni je to, že tomu, kto ho nosí, bude neustále pripomínať, že je tu niekto, komu na vás záleží. Eternity prstene sú najčastejšie zdobené po celom obvode drobnými diamantmi či inými drahými kameňmi.

 

164369Platinové obrúčky

Nie je to tak dávno, čo bolo pravidlom, že obrúčky musia byť zo žltého zlata. Postupom času sa však našli odvážlivci, ktorí si zvolili platinové obrúčky – zamilovali sa do nich na prvý pohľad, vydržia dlhšie, sú výnimočné a sú vhodné aj pre alergikov. Dnes sa z platinových obrúčiek stal trend, stále viac a viac novomanželov si vyberá práve tento symbol spečaťujúci ich manželstvo. Pozor, nemýľte si však biele zlato a platinu. Platina je jeden kov a je drahšia, biele zlato je zliatina žltého zlata, niklu, zinku a paládia a nie je taká kvalitná.

 

4430Svadobné sety

Ak ste niekedy rozmýšľali o tom, koľko času vám zaberie, kým ku svojmu zásnubnému prsteňu objavíte dokonalé obrúčky, nemusíte sa ďalej trápiť. Ďalším trendom sú svadobné sety. Dostanete zásnubný prsteň a obrúčky vyrobené v rovnakom štýle a nebudete sa musieť trápiť s hľadaním zlatníka, ktorý vám vyrobí obrúčky tak, aby sa hodili k vášmu milovanému zásnubnému prsteňu. Tak čo, zaujal vás nejaký trend?

You may also like