Potrebujete špeciálny let?

by spravca

Páčilo by sa Vám letieť lietadlom tak, aby Vás nikto nerušil? Mnohí by určite ocenili takúto službu. Síce si za ňu trochu priplatíte, ale určite sa to oplatí, ak Vám práve neletí let a vy sa potrebujete dostať na určené miesto rýchlo a pohodlne. Takúto luxusnú službu Vám ponúka bratislavské letisko v spolupráci s rezervačným portálom pre súkromné lety PrivateFly. Predkladajú možnosť súkromného letu z/do Bratislavy, a to z/do ktorejkoľvek svetovej destinácie.

Štandardné služby súkromných letov

Nonstop prevádzka

Tím leteckých profesionálov špecializujúcich sa na VIP lety pracuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Dynamika a expresnosť 

Na letisko stačí prísť 15 minút pred odletom  lietadla a odlet sa  môže uskutočniť už do 2 hodín od Vašej objednávky.

Súkromie a VIP salónik

K dispozícií je samostatná budova terminálu a rýchly proces vybavenia. Pre klientov je na letisku pripravený súkromný VIP salónik s kapacitou 12 osôb.  

Catering na palube 

Personál lietadla Vám ponúkne občerstvenie najvyššej kvality.

Pozemná preprava

Potrebujete sa na letisko alebo z letiska dostať rýchlo a pohodlne? Pohotoví pracovníci pre Vás objednajú taxík alebo rovno limuzínu. Dokonca zabezpečia aj let s Vašim domácim miláčikom- psíkovia môžu letieť bez obmedzení.

Rezervácia hotela 

Ceny hotelov sa v priebehu roka menia, preto pre Vás pracovníci letiska zabezpečia fixné ceny ubytovania podľa Vášho želania, či už v meste alebo v blízkosti letiska.

Bez problémov a meškania

letuskaSlužbu súkromného letu určite ocenia aj tí, ktorým sa stalo to, že zmeškali alebo im zrušili let. Pri súkromných letoch sa nemusíte obávať podobných problémov, pretože letisko v Bratislave všetko vyrieši za Vás a vy sa pohodlne dostanete do cieľovej destinácie bez problému a meškania. Taktiež sa Vám môže stať, že budete potrebovať lietadlo v nejakej naliehavej situácii. Ak by ste potrebovali cestovať veľmi súrne, súkromné lety sú Vám k dispozícii.

Ceny súkromných letov sú rôzne. Môžete si vybrať z 2.000 prevádzkovateľov lietadiel, ktorí ponúkajú viac ako 5.000 lietadiel. Odletieť môžete už do dvoch hodín. Volajte +44 (0) 1747 642 777 alebo použite rezervačný formulár. Nepáčilo by sa Vám letieť súkromným lietadlom napr. z Bratislavy do Splitu? Dĺžka letu je 1 hodina a 5 minút, cena od 5.850 eur a typ lietadla – Cessna Citation Mustang /4-miesna/. Alebo z Bratislavy do Paríža, kde dĺžka letu trvá 1 hodinu a 50 minút, Typ lietadla je Cessna C525 Citation /5- miestna/ a cena je od 10.995 eur? Možno by Vás potešilo súkromie vo Vašom lietadle pri ceste z Bratislavy do Moskvy za cenu od 20.250 eur, pri type lietadla- Citation XLS /7-miestna/ a dĺžke letu 2 hodiny 20 minút.

Áno, chápeme… Keď raz budem veľký, kúpim si lietadlo. Súkromné lety sa zdajú väčšine populácie ako nesplniteľný sen. No je dobré vedieť, že je tu aj takáto možnosť.

Zdroj: bts.aero

Foto: freedigitalphotos.net

You may also like