Tričká, ktoré potešia nielen „geekov“!

by spravca

Každý z nás má v šatníku tričko, ktoré je pohodlné a predovšetkým univerzálne. Ľahko kombinovateľné oblečenie je veľkou výhodou, keďže nie každé ráno máme čas premyslieť si dokonalý outfit. No rozmýšľali ste nad originálnym tričkom, ktoré v obchode len tak ľahko nekúpite a zároveň je i ľahko kombinovateľné?  Nie, nemyslím tým žiadne špeciálne strihy či ozdoby, ktoré pôsobia skôr gýčovým dojmom. Tričká s potlačou, ktoré sú už na prvý pohľad skutočne veľmi vtipné, záujmu nielen vás, ale i vašich priateľov, kolegov či dokonca i ľudí na ulici. Skúste sa konečne odviazať a oživte váš šatník takýmto originálnym kúskom. Vyčaríte tak úsmev na tvári nielen sebe, ale aj ostatným ľuďom, ktorých stretnete.

tričko 4

Prvotriedna kvalita potlače na tričkách či mikinách

Bude mať vaša polovička sviatok? Skúste sa teda zamyslieť nad tým, čo má asi rada. Obľubuje film Star Wars či Hobbit? Eshop – www.geekz.sk ponúka sortiment aj s týmito motívmi, ale i s mnohými ďalšími, ktoré vás jednoznačne rozosmejú. Na výber máte vtipné tričká, mikiny, body, tašky, plagáty či rôzne doplnky, ktorými potešíte vašich blízkych. Môžete si zvoliť dámske, pánske či detské oblečenie, rôzne farby aj veľkosti. Vašou jedinou úlohou bude vybrať požadovaný druh oblečenia či doplnkov, správnu veľkosť, ktorú zistíte na základe veľkostnej tabuľky a hurá do nakupovania!

Gekkz zaručuje rýchle dodanie tovaru na SR i ČR, čo patrí medzi obrovské výhody tohto eshopu. Pri výrobe jednotlivých potlačí využíva špeciálne technológie, ktoré zaručujú ich prvotriednu kvalitu a dlhú životnosť. Tak čo myslíte, budete mať odvahu nosiť tričká s takýmito originálnymi nápismi? Možno váš výber rozprúdi i vianočný večierok a všetci sa na tom budete poriadne baviť. Uznajte sami, že tričko či mikina s vtipnou potlačou, predstavuje perfektný kúsok oblečenia, ktorý by nemal chýbať ani v tom vašom šatníku!

Využiť môžete i pravidelné zľavy a akcie: 1+1, 2+2, 3+3 či 5+5, ale aj jednorazové zľavy na tričká či mikiny s potlačou, a to až vo výške  50%!

 

Obrázok: geekz.sk

You may also like