Zakladáte firmu? Ušetrite čas aj peniaze

by spravca

Začínajúci podnikatelia majú pred sebou nie úplne ľahkú úlohu. Tým nemyslíme samotné podnikanie, ale už založenie spoločnosti je poriadnou skúškou. Počas dvoch týždňov, ktoré vám tento proces zaberie, sa pripravte na dávku byrokracie a zbytočných prieťahov. Mnohým práve týchto 14 dní zobralo začiatočnícky elán ponoriť sa do biznisu. Chcete sa tomu vyhnúť? Ak platí, že čas sú peniaze, určite by ste to mali skúsiť. Ako?

 

Nechajte to na iných

Možno budete prekvapený, ale existuje množstvo ľudí, ktorí pre vás ochotne založia spoločnosť na kľúč. Budete mať sídlo spoločnosti, názov a aj predmety podnikania také, aké si vyberiete. A pritom vám stačí raz navštíviť daňový úrad, podpísať potrebné dokumenty a nechať to na odborníkov, ktorí to urobia za vás. A koľko vás to bude stáť? Spoločnosť Online Invest to urobí za vás zo všetkými potrebnými poplatkami už za 244 eur.

 

Už založené firmy

Jedinou nevýhodou tohto spôsobu je, že aj tu musíte čakať približne 2 týždne. Ak nechcete alebo nemôžete čakať, existuje spôsob, vďaka ktorému môžete začať podnikať už do 24 hodín. Je to kúpa už existujúcej spoločnosti. Máte na výber firmu, ktorá nebola nikdy používaná a má prázdnu obchodnú históriu, účtovne vyčistenú neaktívnu firmu alebo ešte aktívnu spoločnosť. Online Invest sa zaoberá aj predajom spoločností, takže ak si chcete pozrieť vaše možnosti, kliknite na Onlineinvest.sk.

 

Znížte náklady vďaka virtuálnemu sídlu

Virtuálne sídlo je ideálne hlavne pre začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú ušetriť peniaze na mieste, kde to nikoho negatívne neovplyvní. Ak sa chystáte pracovať z domu alebo v teréne a potrebujete získať adresu, ktorú si zapíšete ako sídlo firmy do ORSR, virtuálne sídlo je pre vás ideálne. Online Invest vám ich ponúka na prestížnych bratislavských adresách už od 11 eur/mesačne, vďaka čomu môžete oproti klasickým kanceláriám ušetriť stovky eur mesačne.

You may also like