Ako sa zbaliť do príručnej batožiny

by spravca

Lacné letenky niekedy spôsobujú aj také príjemné starosti ako „ako sa mi zmestia všetky moje dámske svetre do príručnej batožiny?“ alebo „to sa mi tam určite nezmestí, nemám sa ako zbaliť“. Aj preto, aby ste si nemuseli zbytočne priplácať za veľkú batožinu, ktorá môže stáť aj viac ako polovica lacnej letenky, sme pre vás pripravili návod, ako sa zbaliť do príručnej batožiny.

 

Čo z kozmetiky

Kozmetika nám dokáže často zabrať značnú časť príručnej batožiny. Vyriešte to tak, že z parfumu si prelejete len pár mililitrov do cestovnej fľaštičky a to isté urobte so zubnou pastou. Zoberte si univerzálny kokosový olej, ktorý použijete ako krém na ruky, tvár, odlíčovač a aj balzám na pery. Okrem toho si zoberte tampóny, červený rúž, deodorant a vybavené. Aspoň vám ostane viac miesta na vaše dámske oblečenie.

 

Stačia jedny rifle a jedny topánky

S oblečením to netreba nejako zásadne preháňať. Idete na (predĺžený) víkend? Stačia vám jedny nohavice + univerzálne legíny, ktoré nič nezaberajú. Berte si jedny pohodlné topánky, v ktorých sa vám dobre chodí, zopár tričiek a dostatok spodného prádla. Rifle a topánky budete mať na sebe už počas kontroly na letisku, takže máte ďalšie miesto k dobru.

 

Idete z tepla do zimy? Tu je riešenie

Ak cestujete z tepla do zimy, určite budete potrebovať dámsku bundu. Lenže čo s ňou, keď vám zaberie celý kufor? Existuje veľmi účinné riešenie – oblečte si ju na seba alebo ju držte v ruke počas kontroly na letisku. Takto elegantne to môžete vyriešiť.

 

Zoberte si väčšiu kabelku

Ak máte problémy s tým napchať ešte niekoľko ďalších drobností ako foťák, nabíjačku či mikinu do kufra, vyriešte to jednoducho – k príručnej batožine si môžete zobrať ešte aj kabelku. Zoberte si väčšiu, do ktorej tieto veci bezproblémov zmestíte. Aj vďaka tomuto účinnému balenie dokážete ušetriť ďalšie eurá, za ktoré si môžete kúpiť ďalšie letenky.

You may also like