Nezabúdajte na bezpečnosť pri práci!

by spravca

Pracovná obuv, pracovné odevy či pracovné rukavice. Každý robotník na stavbe vie, že ide o nevyhnutné pracovné pomôcky, bez ktorých by počas práce jednoducho nemohol fungovať. Niet sa čomu čudovať. Pokiaľ zamestnanec pracuje prevažne vonku či v nebezpečných podmienkach, je logické, že počas práce musí byť maximálne chránený. Každý rok sa stane nespočetne veľa pracovných úrazov, ktoré môžu mať vážne následky. Pokiaľ sa chcete vyhnúť zlomenej ruke či rozbitej hlave kvôli pošmyknutiu sa na ľade, siahnite po kvalitnej pracovnej obuvi a oblečení, ktoré vás ochráni počas celého dňa.

Pracovná obuv, ktorá vás nesklame v žiadnom počasí

pracovná obuvMontérky by mali byť súčasťou každého robotníka, ale i domáceho kutila. Sú veľmi komfortné, teplé a zároveň priedušné, čiže vám v nich bude príjemne počas chladných i teplých dní. Niektoré majú i praktické vrecká, do ktorých môžete odložiť pracovné rukavice, ktoré sú skvelou pomôckou predovšetkým počas zimy. Pracovné topánky sú súčasťou asi väčšiny zamestnancov. Sú nielen veľmi pohodlné, ale i nepremokavé a vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý sa len tak ľahko nezničí. Podrážka je samozrejme drsná, takže sa nešmyknete na mokrej podlahe či zamrznutom chodníku. Výhodou je, že tento typ obuvi môžete nosiť i vo voľnom čase, a to na rôzne túry či prechádzky do prírody. Zamestnávateľ by vám mal teda poskytnúť všetky dôležité ochranné pomôcky ako sú rukavice, ochrany hlavy či reflexné odevy, keďže mnoho ľudí pracuje i v noci.

Kvalitný sortiment, výhodné ceny, spokojní zákazníci

9348Spoločnosť BORMIS s.r.o. ponúka pracovné odevy, pracovné topánky, reflexné odevy, ochranné pomôcky, montérky a mnoho ďalšieho, čo počas práce určite využijete. Ak vám záleží na komforte i bezpečí počas práce, určite navštívte e-shop www.bormis.sk a vyberte si z bohatej ponuky sortimentu. Spokojní zákazníci, bezkonkurenčné ceny, kvalitné produkty či priateľský prístup sú dôvody, prečo si vybrať práve nás.

 

You may also like