Buďte na jar trendy a vyberte si tie správne doplnky!

by spravca

Jar je už v plnom prúde a postupne vymieňame zimné bundy za prechodné či hrubé čižmy za členkové. Krásne počasie nás núti obliekať sa do iného oblečenia, avšak k nemu musíme prispôsobiť aj naše doplnky.

Náhrdelníky, náušnice a prstene

Prvým a základným doplnkom každej ženy sú práve šperky. Nech sú v akejkoľvek podobe, určite k žene ako takej patria. Dokážu ju skrášliť a taktiež jej dodať punc elegancie a noblesy, na aký sme pri ženách zvyknutí. Šperky nemusia mať príliš vysokú hodnotu alebo nemusia byť vyrobené z extra drahých materiálov. Stačia, že sú vkusné a hodia sa k outfitu. Napríklad taký náhrdelník by mal dizajnovo “pasovať” k opasku, topánkam či kabelke. Áno, aj k takému doplnku, ako je praktická dámska kabelka by sa mal hodiť tento pomerne veľký šperk.

Kabelky a tašky

Kabelku sme spomenuli už vyššie. Naozaj platí, že jej výber by ste nemali podceňovať, nakoľko Vám vhodná kabelka môže rapídne zlepšiť Váš image. Akú kabelku si však vybrať? Vždy záleží od príležitosti, kam sa chystáte. Trendom sa napríklad stávajú červené kabelky pre ženy aj v strednom veku, ktoré chcú svojim outfitom zaujať a zapôsobiť.

Opasky a iné drobnosti

listová kabelkaOpasky väčšie či menšie sú vhodné tak na rifle, ale aj na šaty či iné druhy dámskeho oblečenia. Opasok nemusí tvoriť len povinnú súčasť “výbavy”, pokojne môže byť prvkom, ktorý zaujme. Napríklad krásne šaty, k nim menej výrazný opasok a listová kabelka v ženských rukách – to je ideálna kombinácia vhodná aj na príjemný letný večer. Na druhej strane to môžu byť tesné rifle a vhodná blúzka, opasok väčší a výraznejší a k tomuto outfitu aj objemnejšia kabelka.

Jar so sebou prináša krásne počasie a s čoraz zvyšujúcou sa teplotou by sme mali postupne meniť aj naše oblečenie či doplnky. Nenechajte sa zahanbiť a očarte vo svojom okolí v novom outfite aj Vy!

You may also like