Investujte do svojej budúcnosti rozšíreným vzdelaním

by spravca

Pracovný trh podlieha veľkému tlaku zo strany zamestnávateľov, ktorí majú čoraz väčšie nároky na zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách. Pokiaľ chcete dosiahnuť lepšiu pozíciu v zamestnaní, kde práve ste, alebo získať novú lepšie platenú pozíciu v inej spoločnosti, určite je dobrou voľbou zvýšenie vášho vzdelania, ktoré podporí váš profesný osobnostný rozvoj. Štúdium MBA môže byť práve pre vás tou správnou voľbou kedy prestanete stagnovať a posuniete sa profesne vpred.

 

Cambridge Business School

Štúdiom MBA môžete nenáročne zvýšiť svoju kvalifikáciu, či ste zamestnanec, vyšší manažér alebo podnikateľ. Rozšírte svoje vzdelanie na prestížnej akreditovanej škole Cambridge Business School, kde výučbu zabezpečujú prevažne odborníci s dlhoročnou praxou. Každý odborník vedie prednášky vo svojom odbore, a preto je výučba na veľmi vysokej úrovni.

 

Časová náročnosť štúdia je prispôsobená aj veľmi zaneprázdneným študentom. Štúdium trvá jeden rok, prebieha v češtine, ale je prispôsobené aj študentom zo Slovenska, ktorí môžu odovzdávať svoje práce v slovenčine. Novo získané poznatky tak môžu uchádzači aplikovať vo vlastnom pracovnom prostredí. K výučbe je možné navrhnúť vlastný okruh témy z prostredia konkrétnej firmy a vyriešiť tak zdanlivo ťažko riešiteľný problém z praxe.

 

Podceňované rozširovanie vzdelania

Mnoho ľudí podceňuje ďalšie vzdelávanie. Myslia si, že po ukončení vysokej školy vzdelávanie skončilo, a že sú pripravení riešiť problémy, ktoré prináša bežný život vo firme. Štúdium MBA je viac o praxi ako o teórii, a preto je prínosom pre každého, kto potrebuje riadiť firmu alebo tím ľudí. Ľudia si neuvedomujú, že ak sa prestanú vzdelávať, oberajú tým sami seba o lepšie možnosti, ktoré im ponúkajú zamestnávatelia na celom svete.

 

Nepodceňujte pripravenosť na riešenie problémov. Štúdium si môžete prispôsobiť podľa potrieb a v lete na vás čakajú ešte aj zaujímavé zľavy.

Buďte krok pred ostatnými a rozhodnite sa správne. Zistite si viac informácií o Cambridge Business School.

 

Foto  / stockimages

You may also like