Première – bývanie, ktoré teší

by spravca

Hľadať bývanie v Bratislave sa mnohokrát podobá hľadaniu povestnej ihly v kope sena. O to väčšia je však radosť, keď sa podarí nájsť bytík, ktorý je naozaj na úrovni. Aj vy taký hľadáte, no doposiaľ márne? Nezúfajte, máme pre vás tip, ktorý vaše starosti vyrieši.

 Náš tip nájdete v centre Bratislavy. Jedná sa o viacpodlažnú novostavbu, ktorá disponuje variabilným vnútorným priestorom a vďaka citlivo zvolenej lokalite aj výbornou občianskou vybavenosťou. Dámy a páni, toto je Première.

Zaujímavé možnosti pre singles, páry aj rodiny

Názov Première nesie projekt viacpodlažného obytného komplexu na Šancovej ulici v Starom Meste. V budove sú k dispozícii jedno až štvorizbové obytné jednotky – klasické byty, apartmány aj štúdiá s výmerami od zhruba 30 metrov štvorcových až po viac ako 120 m2. Treba podotknúť, že každá jednotka má vlastný balkón, lodžiu alebo dokonca terasu.

Parkovacie miesto v Bratislave bude vaše

Každý, kto sa zaoberá kúpou alebo predajom bytov v Bratislave, ocení, ak je k bývaniu pridružené aj parkovacie miesto. Première ponúka aj túto službu vďaka trojpodlažnej podzemnej garáži. Garáž je monitorovaná kamerovým systémom, disponuje desiatkami parkovacích miest a dokonca aj nabíjacími stanicami pre elektromobily.

Atraktívna lokalita Starého Mesta

Nové byty v Bratislave rozhodne nerastú ako huby po daždi a už vôbec nie v lokalitách, ktoré by sa dali označiť ako atraktívne. Première je však aj v tomto smere výnimkou. Nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste.

Lokalita sa vyznačuje kvalitne vybudovanou cestnou sieťou a výborným napojením na všetky dôležité bratislavské ťahy. Okrem toho sa v tesnej blízkosti objektu nachádzajú oddychové zóny, obchody, reštaurácie, vzdelávacie inštitúcie, zastávky MHD, pošta a rôzne iné ustanovizne, ktoré by ste mohli potrebovať.

You may also like