Nápad pre podnikový gadget – kalendár 2020 na vytlačenie

by spravca

Vlastný firemný kalendár predstavuje skvelý spôsob, ako byť svojim zákazníkom neustále na očiach. Ako nákladovo efektívny marketingový nástroj si ho môžete prispôsobiť podľa predstáv a zároveň zvýšiť povedomie o vašej značke, pretože ľudia naň hľadia dennodenne a podvedome si vás vybavia ako prvých, keď budú nabudúce hľadať niekoho, kto robí práve to, čo vy.

Ukážte všetkým, čomu sa venujete

Plochu kalendára využite na sto percent. Vreckový kalendár je šikovný a lacný reklamný priestor, na ktorom môžete prezentovať svoje produkty či poskytované služby, pochváliť sa firemnými úspechmi a dosiahnutými cieľmi, upriamiť pozornosť na výhody spolupráce s vami, alebo sa podeliť o užitočné tipy a rady z vašej oblasti. Predajte sa!

Čokoľvek, čo bude mať pridanú hodnotu, vám pomôže vyniknúť a zabezpečí, že váš kalendár sa bude počas celého roka používať. Vašu značku spontánne udržiavate v mysliach zákazníkov. Pekne graficky spracovaný a kvalitne vytlačený kalendár zanechá dobrý dojem.

Kalendár je dlhodobá a populárna pomôcka

Obrovskou výhodou firemného kalendára je to, že je možné používať ho doslova mesiace. Nie je to jednorazová záležitosť ako napríklad letáky, ktoré si málokedy ľudia odložia a vracajú sa k nim počas roka na dennej báze. Kalendáre v rôznych formách ľudia používajú dennodenne. Značia si do nich dôležité dátumy, pracovné stretnutia, sviatky.

Každý rok v rovnakú dobu môžete svojim klientom posielať kalendár na ďalšie obdobie. Prejavujete im tak vďačnosť za spoluprácu, čo určite ocenia. Okrem toho, kalendáre sa používajú všade: v kanceláriách, v domácnostiach, v podnikoch, v čakárňach… Ak majú oku lahodiaci dizajn, pútajú pozornosť úplne automaticky a práve to je efekt, ktorý by ste sa mali snažiť dosiahnuť.

Nabudúce si všimnite, že drvivá väčšina kalendárov, s ktorými prídete do styku, sú reklamného charakteru. Prečo by teda ľudia nemohli využívať kalendáriky s vašim logom?

Firemný vizitkový kalendár je malý, ale šikovný inštrument

Kalendár 2020 na vytlačenie vo formáte 85 x 55 mm môžete mať vždy so sebou, lebo pre kompaktné rozmery sa zmestí do peňaženky, tašky či vrecka. Jedna strana môže obsahovať kalendárium, druhá informácie o vašom podnikaní.

Na justprint.sk vám pripravia odolné kalendáriky na kvalitnom 350 g kriedovom papieri a ochranu výtlačkov a farieb vedia zabezpečiť matnou alebo lesklou fóliou. Oblé rohy dodajú vreckovým kalendárom šmrnc a vy máte praktický reklamný nástroj k dispozícii po celý rok, ktorým môžete elegantne rozširovať svoju obchodnú sieť. S prípravou podkladov na tlač vám ochotne pomôžu a hotový produkt môžete mať rýchlo k dispozícii.

Veľa firiem už prišlo na to, že kalendáre za nás odvádzajú poctivú prácu. Tento cenovo dostupný, kreatívny, užitočný a praktický prostriedok prináša výborné výsledky. Investícia sa vám mnohonásobne vráti. Venujte príprave kalendárov dostatok času, aby ste počas roka distribuovali dokonalý marketingový nástroj s vysokou mierou konverzie.

 

You may also like