Kupujete nehnuteľnosť? Nechajte si poradiť!

by spravca

Investície do nehnuteľností  boli, sú a aj vždy búdu veľmi obľúbené, no niet sa čomu čudovať. Kúpenú nehnuteľnosť môže človek prenajímať alebo časom i výhodne predať. Treba si však uvedomiť, že o cene takejto nehnuteľnosti rozhoduje mnoho faktorov ako je lokalita, veľkosť, architektúra stavby… Pokiaľ ste sa i vy rozhodli pre kúpu nového bytu alebo domu, treba si vybrať na základe niektorých dôležitých kritérií.

Vyberajte nehnuteľnosť s pomocou odborníka

Kúpiť si nehnuteľnosť len kvôli tomu, že vás zaujme na prvý pohľad, nemusí byť zrovna žiadna výhra. Cena môže byť síce priaznivá a lokalita atraktívna, no treba sa zamerať aj na rôzne detaily a dať si pozor na nástrahy, ktoré sú spojené s kúpou akéhokoľvek domu či bytu.  Pred tým, než sa rozhodnete pre kúpu, poraďte sa s realitnou kanceláriou a spravte si akýsi prieskum. Porovnajte dané ponuky vo vami vybranej lokalite a nechajte si poradiť od skúsených odborníkov. Potrebujete zistiť skutočnú cenu nehnuteľnosti? Neviete, ako spísať kúpnu zmluvu alebo sa bojíte, že to celé sami nezvládnete? Máte záujem o reality Košice, ale neviete sa rozhodnúť? Realitná kancelária je tu od toho, aby vám s týmito záležitosťami pomohla, a to vrátane právnych záležitosti či odborného poradenstva.

Dopravná dostupnosť, občianska vybavenosť

Ak si vyberáte vhodnú lokalitu, je nutné zaujímať sa aj o dopravnú dostupnosť. Záujemca by sa však nemal uspokojiť len s možnosťami, ktoré ponúka doprava autom. Treba si overiť dostupnosť hromadnými dopravnými prostrediami, keďže treba rátať napríklad aj s tým, že sa vám auto môže na dlhšiu dobu pokaziť.

Pokiaľ si prezeráte domy na predaj v Martine, treba sa informovať aj o občianskej vybavenosti. Tá je dôležitým faktorom asi pre všetkých z nás, keďže obchody, úrady či poštu máme najradšej „po ruke“. Rovnako dôležitá je aj bezpečnosť lokality, takže pokiaľ si zakladáte rodinu, deti by mali jednoznačne vyrastať v overenej a bezpečnej lokalite.  Aj s týmto vám pomôže realitná kancelária, ktorá má dokonalý prehľad o aktuálnych situáciách jednotlivých lokalít, v ktorých sa nachádzajú domy či byty na predaj v Poprade.

Profesionalita, jednoduché vyhľadávanie, široká ponuka nehnuteľností

narksUž aj vy veríte, že využiť pomoc realitnej kancelárie sa naozaj oplatí? Pokiaľ hľadáte overenú, spoľahlivú a kvalitnú realitnú kanceláriu, tak určite navštívte portál –  www.reality.sk. Široká ponuka nehnuteľností, atraktívnych bytov či domov na predaj alebo prenájom vás presvedčia, že ste sa rozhodli správne. Jednoduché a rýchle vyhľadávanie v pohodlí domova vám uľahčí výber vášho vysnívaného bývania, čo je tiež veľkým lákadlom pre mnohých klientov. Daňová či právna kontrola sú samozrejme súčasťou „realitky“ , takže sa nemusíte báť, že budete musieť riešiť tieto záležitosti vy.

Portál Reality.sk je na trhu už vyše 10 rokov, čo je znakom toho, že je medzi klientmi obľúbený a určite i bezkonkurenčný. Samozrejme, že sa počas tejto doby neustále zdokonaľoval a snažil sa vyhovieť požiadavkám svojich klientov a aj vďaka tomu sa stal členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

 

Obrázky: reality.sk + www.narks.sk

 

You may also like