MATADOR: PNEUMATIKY PRE KAŽDÉHO

by spravca

Pokiaľ hľadáte pre vaše pneumatiky kvalitu zo slovenskej produkcie a za výhodné ceny, neváhajte staviť na značku Matador. Spoločne nazrieme do jej histórie, odhalíme vám v čom spočíva jej obľúbenosť u zákazníkov a hlavne, aké produkty vám ponúka.

Predstavenie spoločnosti

Počiatky značky sú spojené s gumárňami Matador Bratislava, produkujúcimi od 30. rokov 20. storočia pneumatiky pre automobily typu Škoda či Tatra, používané v niekdajšom Československu vo veľkom. Výroba pneumatík bola neskôr presunutá do mesta Púchov, v ktorom sa udržala dodnes a v súčasnosti náleží Matador do koncernu Continental AG Hannover. Aj v modernej dobe naďalej vyrába kvalitné pneumatiky vo výhodných cenových reláciách, dostupných prakticky pre každého používateľa.

Nielen vďaka cene, ale aj dlhšej životnosti a širokému spektru použitia vynikajú oproti konkurencii a vďaka tomu je o lacné pneumatiky pod značkou Matador veľký záujem. Využitie si totiž nájdu nielen v prípade osobných, ale aj úžitkových automobilov a vhodné sú tiež pre vozidlá typu SUV alebo 4×4.

Zatiaľčo pri zimných pneumatikách z dielne Matador je prvoradou otázkou priľnavosť k zasneženej vozovke a funkčný trakčný systém, pre letné pneumatiky Matador je charakteristický nízky valivý odpor. Ten je zárukou nižšej spotreby a tým pádom zároveň aj nižšej cenovej hladiny. Odporúčame vám vyskúšať napríklad model MP16 Stella 2, ktorý je ideálny pre menšie a stredné automobily, zatiaľčo verzia MP44 Elite 3 si nájde uplatnenie pri vozidlách vyššej strednej triedy. Pokiaľ vaše auto zaraďujeme do vyššej triedy, vyberte si pre zmenu pneumatiky MP47 Hectorra 3.

Inšpirujte sa

Pokiaľ plánujete pre vaše auto zadovážiť nové pneumatiky, môžete súčasne zvážiť aj obnovu ich verného spoločníka. Máme na mysli hliníkové disky, spomedzi ktorých máte na výber širokú škálu modelov prvotriednej kvality. Väčšina z nich je navyše dodávaná spolu s montážnym príslušenstvom a bezpečnostnými skrutkami zadarmo, vďaka čomu zvládnete montáž diskov ľavou zadnou.

 

 

You may also like